Mbape ka zgjedhur, pritet t’i bashkohet Nejmarit?

Pavarësisht blerjes së Nejmarit dhe konkurrencës së pamëshirshme nga top klube të tjera europiane, PSG është gati që të bëjë seriozisht për yllin e ri botëorr, Kilian Mbape. Eshtë gati, pra, një ofertë e çmendur: 155 mln euro dhe bonuse.

Sulmuesi i Monakos, sipas asaj që shkruan “Telefoot”, ka dhënë pëlqimin e tij dhe i ka thënë “po” parizienëve, sidomos tani që Nejmar u bashkua me ata dhe dëshirës së sheikëve për të fituar Champions League. Por, ka një problem: Monako nuk dëshiron t’ia shesë rivalëve të tyre në Francë. Do të preferonte me më pak para ta shiste më mirë diku tjetër, por lojtari mund të ndikojë jo pak…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online