(VIDEO) Silva shënon golin e parë kuqezi, arbitri i shuan gëzimin!

(VIDEO) Silva shënon golin e parë, arbitri “ia heq”Ka zgjatur vetëm 1 minutë festa e Andre Silvës në golin e parë me fanellën e Milanit, por arbitri i ndeshjes miqësore ndaj Betisit, në Katania, ka shuar entuziazmin e tij. Një pozicion jashtë loje milimetrik. Pasi ka akorduar golin (krosim në goditje dënimi nga Çalhanoglu) e avantazhit, arbitri i ndeshjes, pas protestave të lojtarëve spanjollë dhe stafit teknik, bashkë me trajnerin, ka riparë aksionin edhe njëherë në video dhe më pas ka vendosur ta anullojë atë. Andre Silva është ndjerë keq në atë moment, por sigurisht, që vendimi ishte i drejtë.

https://www.youtube.com/watch?v=XVvLABnJ9hQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online