“Marashi na tregoi për Shqipërinë që në gjysmëfinale“, Mançini jep mesazhin për tifozët: Kthehemi me diçka unike

Xhanluka Mançini ka qenë i pranishëm në konferencën e sotme për shtyp në pran të finales së Ligës së Konferencës. Mbrojtësi i Romës ka vlerësuar mbështetjen e tifozëve të skuadrës së tij, që do të jenë në masë në Tiranë për të përkrahun klubin verdhekuq. Gjithashtu, Mançini ka pohuar se Kumbulla u ka treguar për Shqipërinë që në gjysmëfinale, duke u siguruar se në në vendin tonë do të bënin tifozeri për Romën.

“Tifozët këtë vit kanë qenë unik. E kanë treguar më së miri në shtëpi apo jashtë shtëpisë. Nesër një pjesë do të jetë këtu dhe një pjesë do të jetë në ”Olimpiko”. E vetmja gjë që mund të bëjmë për ti falenderuar është që të japim gjithçka në fushë dhe të kthehemi në shtëpi me diçka unike

Marashi na ka treguar. Që pas gjysmëfinales me Leiçesterin na tha që shqiptarët do të bëjnë tifo për Romën dhe jemi shumë të lumtur për këtë”, ka thënë Xhanluka Mançini./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online