Maradona operohet dhe tregon arsyen me një video tronditëse

0

Para pak ditësh Diego Maradona postoi një video ku shfaqej duke ecur në spital me ndihmën e mjekëve, pas një operacioni në këmbë.

Natyrisht, skenë shqetësuese për fansat e gjeniut argjentinas, por vetë Maradona ka sqaruar se ishte një operacion shumë i nevojshëm, për të zgjidhur një problem që e mundonte prej vitesh.

Ndërkaq, për të sqaruar të gjithë për arsyen e operacionit, El Pibe se Oro ka publikuar një video tronditëse, ku shfaqen disa prej faulleve skandaloze që ka pësuar në karrierë. Goditje kriminale në shumë raste, në një epokë kur edhe kartoni i verdhë jepej me shumë vështirësi, por askush nuk protestonte…

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.