Luis Henrike jep shenja pozitive, mund të firmosë për Kukësin

0

Braziliani Luis Henrike ishte edhe afrimi i fundit në radhët e Kukësit. Mesfushori u fut në listën e verilindorëve për fazën përgatitore në Ohër të Maqedonisë.

Kampionët e Shqipërisë nuk kanë shumë alternativa në mesfushë dhe kjo bën që afrimi i Henrikes të kthehet në “domosdoshmëri”. Burime të ndryshme pranë kampit të Kukësit bëjnë me dije se futbollisti po paraqitet mjaft mirë me skuadrën dhe stafi teknik është i kënaqur me atë që po tregon Luis Henrike.

Mundësitë që të firmosë për Kukësin janë rritur, megjithatë gjithçka mbetet për t’u pare në ditët në vazhdim.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online