LIVE, ndeshjet e Superiores/ Sjellja e tepruar e Sherif Kallakut, i heq golin e avantazhit Partizanit

0

LIVE, Teuta-Laçi 1-1 Aleksi 22’/ Deliu 45′

45′ Ishte minuta e 3 e shtesës dhe pritej që pjesa e parë të mbyllej në avantazhin e Teutës. Një krosim i Mazrekajt nga e majta solli devjimin e Deliut që tundi rrjetën.

22′ Aleksi lëshon predhën nga distanca dhe portieri Dajsinani e ka të pamundur për të reaguar, topi gjen cepin e rrjetës.

LIVE, Partizani-Kastrioti 0-0

64′ Pasim i mrekullueshëm vjen për Sherif Kallakun që gjendet para portierit kundërshtar. Mesfushori e tepron duke pasuar edhe në atë pozitë për Skukën, ndërsa ky i fundit ishte në pozicion jashtë loje. VAR e konfirmon se goli ishte i parregullt!

12′ Largohet i dëmtuar afrimi i janarit, Bitri, në vendin e tij Kote.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.