Lionel Messi fiton trofe në Amerikë, argjentinasit jep leksione modestie dhe i jep shiritin kapitenit të mëparshëm

0

Lionel Messi e ka fituar trofeun e parë në Amerikë. Pleshti argjentinas ka shënuar në përballjen e Nashville kundër Inter Miami.

Goli i parë i Mesit do të zhvlerësohej nga autogoli Callender, teksa koha e rregullt u mbyll në shifrat 1-1.

Nga ruleta ruse ishte Inter Miami që arriti të fitonte me shifrat 9-10, duke ngritur Kupën. Një leksion modestie ka ardhur edhe nga Messi i cili i ka vendosur shiritin, kapitenit të mëparshëm të Inter Miami, Yedlin. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online