Lilaj kërkon falje për golin e dytë dhe flet për thirrjen kuqezi!

Sabien Lilaj ka dalë përpara kamerave të RTSH duke folur për ndeshjen dhe duke kërkuar ndjesë për një gabim trashanik që vendosi edhe takimin, me golin e dytë të Partizan Beogradit.

Humbje e rëndë në krahasim me atë që u pa?

Sigurihst, u munduam të dilnim në lojën tonë. Donim të zbatonim detyrat tona, sepse edhe trajneri e kishte studjuar mirë. Pësuam dy gola, njëri në goditje dënimi. i dyti erdhi për fajin tonë, edhe pse kundërshtari pati shanse më shumë. Mund të kishim marrë më shumë se sa kaq.

Çfarë kishte më shumë Partizani?

Rastet që pati dhe fakti që lunte në shtëpi.

Si ishte momenti që nuk u konkordove me Shehin?

Ndodhin këto gabime në lojë. Sigurisht, mund të kishim bërë më mirë, por janë momente. Eshtë faji i imi.

Kombëtarja dhe thirrja në miqësore… Mos është vonë?

Jam gjithmonë gati. Si për miqësore, ashtu edhe për zyrtare. Kënaqësi të veshësh fanellën kuqezi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online