Lika: Do na kënaqte dhe një pikë

Pas ndeshjes trajneri Hasan Lika u shfaq i lumtur për fitoren ne Kmazë. Për mediat Lika e pranoi se do e kënaqte dhe një pikë, por në krahun tjetër theksoi se skudra e tij mund të kishte shënuar më herët.

“E dinin se përballë do të kishim një skuadër të fortë. E ka merituar atë vend që ka në klasifikim. Ne do të ishim të kënaque dhe me një pikë. Bëmë një ndeshje të mirë dhe mund të kishim shënuar dhe më herët.   Kjo fitore na jep shpresë, pasi morën atë çfarë japin bë fushë”.

”Lëvizje mund të ketë, por ne do të kërkojmë që të përforcohemi. Kemi dy lojtarë si Bregu dhe Abazaj që do i sonte çdokush. Në rastin e penalltisë beson se arbitri gaboj.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online