Vjen zyrtarizimi, Vangjel Zguro largohet nga Kukësi

Dje u largua Dino Shpehar, ndërsa sot është radha e Vangjel Zguros për të ndërpresë bashkëpunimin me skuadrën e Kukësit. Mbrojtësi nuk do të jetë më pjesë e skuadrës verilindorë, teksa sot ka ndërpresë me bashkëpunim marrëveshjen me drejtuesit e klubit.

Ka qenë vetë Zguro që përmes një postimi në ”Facebook” ka bërë me dije lajmin: “Nga sot nuk jam më pjesë e Kukësit. Falënderoj presidentin Safet Gjici për shkëputjen me mirëkuptim të kontratës. Falënderoj të gjithë shokët e ekipit të Kukësit dhe ju uroj vetëm suksese në të ardhmen, gjithashtu dhe të gjithë tifozët kuksian respekt nga Vangjel Zguro”.

https://www.facebook.com/FKKukesiAlbania/photos/a.313620202116667/1636765943135413/?type=3&theater

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online