Lajm i mirë për Nicën, mesfushori gati për Laçin

0

Kastrioti u ringjall pas shumë humbjesh radhazi duke dominuar në lojë dhe në rezultat në takimin me Kamzën. Tani, krutanët shpresojnë që vijojnë me rezultatet pozitive dhe të pretendojnë mbijetesën.

Ky pushim mund të mos jetë shumë favorizues për Kastriotin, që po kalon një moment të mirë. Ndeshja e radhës është ajo me Laccin në transfertë. Një sfidë delikate, por besim te skuadra e Nicës jep fakti që në fazën e parë kanë arritur barazimin, ndonëse takimi u luajt në Fushë-Krujë.

Mund të konsiderohet lajm pozitiv rikthimi i mesfushorit Juljan Shehu. 20-vjeçari ka qenë titullar në 10 ndeshje këtë sezon, ndonëse në një moshë të re. Shehu mungoi ndaj Kamzës për shkak kartonësh.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.