E FUNDIT/ Jordi Alba, Laporte, Morata! Sa shumë yje, trajneri i Spanjës shpall listën kundër Shqipërisë

0

Luis Enrique ka shpallur listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet e marsit. Përballja e parë do të jetë ajo kundër Shqipërisë së Rejës, teksa në listën më poshtë mund të shihni yjet që do të jenë në fushë ndaj Kombëtares tonë.

Unai Simón, Robert Sánchez, David Raya

Marcos Alonso, Jordi Alba, Laporte, Pau Torres, Eric García, D.Llorente, Azpilicueta, Carvajal

Rodri, Koke, Pedri, M.Llorente, Gavi, Carlos Soler

Olmo, Sarabia, Morata, Raul de Tomas, Ferran dhe Yeremi Pino

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.