LAJM I FUNDIT/ Florian Marku i tregon forcën shqiptare Dylan Moran, “e fut në gjumë” dhe fiton ndeshjen për 54 sekonda

0

Florian Marku është rikthyer më i fortë se më parë. Boksieri shqiptar ka zhvilluar një ndeshje boksi kundër Dylan Moran në mbrëmjen e sotme. Marku arriti që të fitonte dhe vazhdon të mbetet i pamposhtur.

Vetëm 54 sekonda i janë nevojitur Markut për të mbyllur gjithçka. Goditjet e njëpasnjëshme e vendosën “në gjumë” Moran, duke mos i lënë asnjë mundësi reagimi. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online