Kukësi për pak plas bombën në merkato, pak momente e ndajnë nga goditja e bujshme

0

Boshti i ekipit të Kukësit është larguar gjatë kësaj dritareje transferimesh, duke bërë që nënkampionët e Shqipërisë të humbasin emrat më të spikatur të tyre. Diçka e tillë ka sjellë edhe kritikat e mëdha të tofozëve, të cilët nuk e kapërdijnë lehtë këtë eksod lojtarësh dhe duket se nuk janë bindur nga afrimet e reja.

Megjithatë klubi do të reagonte me një njoftim për shtyp se lëvizjet janë menduar mirë prej tyre dhe premtoi se po punohet për të rikthyer sërish titullin kampion. Madje edhe verë presidenti i nderit, Safet Gjici, do të shprehet se tifozët ende nuk kanë parë gjë akoma.

E momenti për të parë punën e madhe në merkato duket të jetë pranë. Kukësi për pak plas bombën dhe këtë e paralajmëron vetë nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare. Verilindorët me sa duket kanë një suprizë të bukur për tifozët, duke premtuar një afrim të bujshëm në radhët e tyre, nga i cili pak momente na ndajnë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

? ? STAY TUNED… ??? ???

A post shared by F.K. Kukësi (@fkkukesialbania) on

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.