Kukësi konfirmon: Po, jemi marrë në pyetje

Lajmi i marrjes në pyetje të disa anëtarëve të Kukësit në Vjenë nuk u konfirmua zyrtarisht dje në mbrëmje, por sot ka rezultuar i vërtetë.

Disa futbollistë dhe trajneri Gjoka janë pyetur nga policia vjeneze dhe janë lënë të lirë

Nga klubi i Kukësit konfirmojnë gjithçka, duke sqaruar se sot skuadra do të jetë në Moldavi, pa probleme të tjera.

Gjithçka lidhet me akuzat e kundërakuzat mes Federbetit e Kukësit dhe tani autoritetet austriake duan të shohin qartë në këtë histori.

Edhe vjet në verë e njëjta gjë i ndodhi Teutës në Austri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online