Kryeqyteti “frymon” për Tirana-Partizani! Ja sondazhi ku mund të gjeni fituesin e derbit, vlerësimi për ecurinë në Superiore

0

Tirana-Partizani është ndeshja për të cilën “frymon” kryeqyteti dhe që ka mbajtur ndezur futbollin në Shqipëri për shumë vite. Është pikërisht ndeshja “vitrinë” e Superiores, ku shpeshherë edhe media të huaja kanë kthyer vëmendjen për të pasqyruar produktin tonë.

Më poshtë keni edhe një sondazh ku mund të parashikoni ndeshjen mes Tiranës dhe Partizanit. Sigurisht, jo vetëm kaq, por edhe për të parë ecurinë e këtyre ekipeve në Superiore deri më tani, në mënyrë që t’i jepet zë më tepër sportdashësve dhe opinionit të tyre. /Sport Ekspres/

(Klikoni këtu për t’i dhënë jehonë mendimit tuaj, sondazhi)

https://docs.google.com/forms/d/1KLFlhPksEEEoa21sxP1BmdrUubtCmsCgUwPfhMsBFXM/viewform?edit_requested=true

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.