Krasniqi që do të përfaqësojë Malajzinë, fyen rëndë gazetaren dhe indinjohet për Zhegrovën

0

Liridon Krasniqi është futbollisti shqiptar që kërkon të prek historinë. Kjo pasi ka bërë gjithçka për të përfaqësuar Malajzinë, madje edhe duke sakrifikuar një karrierë të mundshme në Europë.

Komentatorja e vetme sportive në trojet shqiptare, Qendresa Krasniqi, është e njohur edhe për qendrimin e saj mbi Edon Zhegrovën. Loja individuale është parë si e tepruar edhe nga vetë lojtarët e Kosovës në fakt, ndërsa Bernard Berisha e shprehu hapur pas ndeshjes me Gjibraltarin.

Por Krasniqi është indijuar nga fjalët e Krelanit, duke e fyer rëndë gazetaren në fjalë dhe fjalët e tij mund t’i dëgjoni në videon e mëposhtme, pasi edhe etika nuk është në nivelin e duhur. /Sport Ekspres/

(Video nga Gjirafa)

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.