Kombëtarja i lë vendin “Abissnet Superiores”, kampionati shqiptar rikthehet me supersfida

Emocionet e Kombëtares kaluan dhe tashmë skenën e rrëmben përsëri “Abissnet Superiore“. Kampionati shqiptar rikthehet ditën e shtunë, kur do të zhvillohen dy takimet e para të javës së pestë. Laçi pret Egnatian në orën 13:45, ndërsa në po të njëjtin orar Skënderbeu luan transfertën me Kastriotin.

Ditën e dielë do të zhvillohen dy sfida të rëndësishme të kampionatit. Fillimisht Partizani përplaset me Kukësin në orën 16:45, ndërsa në mbrëmje prozhektorët ndizen për Teuta-Tirana. Dueli tjetër i rëndësishëm mes Vllaznisë dhe Dinamos do të luhet të hënën në orën 19:45./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

E shtunë

13:45 Laçi-Egnatia

13:45 Kastrioti-Skënderbeu

E dielë

16:45 Partizani-Kukësi

19:45 Teuta-Tirana

E hënë

19:45 Vllaznia-Dinamo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online