Kanë nisur negociatat mes palëve, për Etrit Berishën interesohen jashtë Italisë

Largimi është e vetmja rrugë për Etrit Berishën. Portieri shqiptar është jashtë planeve të trajnerit Juriç, me të cilin ka pasur probleme personale sezonin shkuar. Gardiani i Torinos i ka ndjekur ndeshjet nga stoli dhe tribuna, si dhe është kthyer në zgjedhjen e tretë të kreut të pankinën.

Në një situatë të tillë, zgjidhja e vetme për Berishën është largimi. Një pistë konrete për të është kampionati turk, ku e kërkon Fatih Karagumruku. “Calciomercato.com” bën me dije se ekipi i Superligës turke ka nisur negociatat pët portierin shqiptar /Halit Delibashi-Spory Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online