Kamoleze rrëfen: U prisha me Shqipërinë për paratë

0

Xhankarlo Kamoleze ishte pranë Shqipërisë dhe emri i tij nuk ishte vetëm spekulim mediatik. Të paktën kështu pretendon trajneri italian, i cili duke folur për “tuttomercatoëeb.com” shpjegon se gjithçka u ndal për arsye financiare.

“Bisedova me presidentin e Shqipërisë dhe diskutuam për shumë tema të ndryshme. Megjithatë, pastaj nuk u arrit akordi ekonomik. Kjo është situata, fare e thjeshtë. E njihja që më parë presidentin Duka dhe kishim biseduar edhe mbi mundësinë e një roli për mua si drejtor teknik. Një hipotezë tërheqëse, por dëshira ime është ajo që të trajnoj dhe shpresoj që të rifilloj ta bëj në Itali” sqaron trajneri italian.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online