“Ka shumë dëshmi për alienët”, Gareth Bale: Binda edhe Rodon, nuk mund të jenë gënjeshtra

0

Gareth Bale ka folur në një intervistë për Sky Sport sa i përket ekizstencës së jetës jashtëtokësore. Ylli uellsian është shprehur se alienët ekzistojnë dhe për këtë ka prova të pakundërshtueshme.

“Ka shumë dëshmi për ekzistencën e alienëve. Njerëzit duhet të studiojnë këtë gjë pasi është shumë interesante. Harry Kane nuk beson pasi nuk ka parë shumë dëshmi. Kam bindur Joe Rodon, pasi ka shumë prova për këtë dhe të gjitha nuk mund të jenë false”, tha Bale. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.