I lidhur përjetësisht me ngjyrat e Lacios, Radu refuzon ofertën e Interit

0

Objektivi i Interit, Stefan Radu i ka premtuar besnikëri ekipit të Lazios, duke refuzuar kështu Interin dhe ish trajnerin e tij Simone Inzaghi. Pavarësisht se zikaltërit luajnë në Champions League, mbrojtësi rumun ka deklaruar për Sky Sport Italia se presidenti Lotito i ka dhënë një ofertë më të mirë.

Lotito i ka ofruar nje kontarte dy vjecare, deri ne 2023 dhe pozicionin e titullarit në skuadren e Lazios, kursë tek Interi do të ishte zevendësi i Bastonit, i cili po kalon një superformë në krahun e mbrojtjes. Në këtë mënyrë Inzaghi do të kërkojë një objektiv të riz në mënyrë që të përforcojë skuadrën. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.