Ka humbur vendin e titullarit te Torino, Etrit Berishën e kërkojnë në Serinë B

Etrit Berisha ka humbur vendin e titullarit te Torino. Trajneri Juriç i ka besuar portën Milinkoviç-Saviçit. Në këto kushte njëri prej Berishës dhe Xhemelos do të duhet të largohet. “Tuttosport” raporton se të dy portierët parapëlqehen në Serinë B.

Rexhina dëshiron shërbimet e Berishës, ndërsa Komo pëlqen Xhemelon. Mbetet për t’u parë se cili do të jetë portieri që do të lërë klubin e Torinos në muajin janar./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online