“Ka ardhur koha t’i lirojë vendin të tjerëve“, Halili sheh fundin e karrierës së Ronaldos: Tani luan për të bërë sa më shumë para

0

Fiorentina Halili ishte pjesë e panelit të emisionit “Botërori Katar 2022“ në “Ora TV“, ku ndër të tjera u diskutua edhe për Ronaldon. Sipas saj, sulmuesi portugez ka dhënë gjithçka që mund të jepte në futboll dhe tashmë duhet të hapë rrugën për të tjerët.

“Ai çfarë kishte për të dhënë në sport, e ka dhënë. E kemi parë në shumë skuadra. Mendoj që ka ardhur koha t’i lirojë vend të tjerëve. Ai tani po luan akoma që të bëjë sa më shumë para, që në momentin që të lërë futbollin të ketë diçka mbrapa“, Fiorentina Halili./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.