Juventusi tentoi Hysajn me… Markizion

0

Sipas medieve italiane dhe portaleve pranë situatës së Napolit, Juventusi për të arritur të Elseid Hysaj, që ishte një ide përpara se të mbërrinte De Shiljo, ka tentuar që të fusë në marrëveshje edhe Markizion, por menjëherë ka ardhur një jo nga ana e axurrëve. Sakaq, De Laurentis e konsideron të rëndësishëm, jo më kot ka vendosur klauzolë prej 50 mln eurosh të vlefshme vetëm për jashtë vendit. Sakaq, “Sport Ekspres” do të lëshonte bombën se u refuzuan 30 mln euro nga Bajern Mynihu dhe Interi për mbrojtësin shkodran.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.