Policia serbe bllokoi tifozët e Olimpiakosit dhe Zvezdës!

0

Policia e kishte lajmëruar, por megjithatë tifozët besnikë të Olimpiakosit nuk i kanë vënë veshin. Kështu, grupimi “Gate 7” është prezantuar disa qindra metra larg stadiumit, bashkë me tifogrupin binjak, “Delije” të Crvena Zvezdës, por policia i ka bërë barrikadë dhe nuk i ka lejuar që të futen në stadium. Sakaq, tifozë të PAOK-ut kanë udhëtuar në serbi dhe disa kanë shkuar në tribunën jugore të stadiumit, te Grobari, duke u paraqitur me fanellën e ekipit të Selanikut, nisur nga binjakëzimi që kanë. Sakaq, dy tifozeritë kanë pozuar bashkë

Gate 7 dhe Delije ne Beograd

 

Ultras te PAOK ne stadiumin “Hum”, binjakezim me Grobari
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.