Juventusi bën goditjen me parametra zero, merr yllin e skuadrës së PSG-së

0

Juventusi pritet të revolucionarizojë ekipin këtë verë, me shpresën se do të rikthehet t suksesi i pak viteve më parë. “Zonja e vjetër” është hedhur në sulm për të siguruar firmën e Angel Di Marias.

Argjentinasi përfundon kontratën në fund të këtij sezoni, megjithëse në të qendron edhe një klauzolë për rinovimin edhe për një tjetër sezon. Di Maria është në pritje të vendimit të PSG-së dhe në rast mosrinovimi, atëherë do të zgjedhë të shkojë në radhët e Juventusit./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.