Interi “humb” Barelën, italiani i çudit të gjithë me ekipin e ri!

Interi shtanget në fund dhe merr një goditje të papritur. Nikolo Barela, i cili prej kohësh thuhej se do të kalonte te zikaltrit, duket se do të kalojë te Roma.

Diçka të tillë e konfirmojnë mediat italiane, sipas të cilave Kaljari e Roma kanë mbyllur marrëveshjen, me verdhekuqtë që do të paguajnë 35 milionë euro, si dhe sulmuesin Defrel.

Në ditët në vijim pritet edhe firma e mesfushorit, me Romën që bën një goditje të madhe, pasi Barela shihet si një ndër lojtarët më premtues në Itali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online