Impresionues/ 82% saktësi dhe 6 driblime me sukses, ky ishte Anis Mehmeti kundër ekipit të Premier League

Futbollisti shqiptar i Bristol City, Anis Mehmeti, luajti nga minuta e parë dhe festoi kualifikimin në Fa Cup karshi West Hamit. Statistikat e tij nga minuta e parë ishin impresionuese. 82% të pasimeve të sakta, 51 prekje topi, 23 pasime të dhëna sakt nga 28 tentativa të pasimit, 9 duele të fituara nga 14 duele të zhvilluara në ndeshje dhe 6 driblime të dala nga 9 driblime të provuara gjithsej. Këto statistika tregojnë “rilindjen” e Mehmetit te Bristol City. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online