Humor skocez: Grizman, nuk ka mbaruar…

Është bërë e modës që klube të ndryshme të bëjnë shaka përmes faqeve zyrtare në rrjetet sociale. Para pak kohësh ishte Bazeli që “ngacmonte” Jurgen Klop, i cili ishte shprehur se nëse nuk e fitonte titullin kampion në Angli do të drejtonte në Zvicër. Skuadra e Xhakës dhe Ajetit ishte e qartë: “Na vjen keq, por e kemi trajnerin”. Sigurisht e gjitha ishte një shaka, që nga tifozët e Liverpulit sigurisht që nuk është pritur mirë.

Tashmë në shënjestër është Antuan Grizman, i cili zyrtarisht do të lërë Atletikon e Madridit këtë verë. Destinacioni do të jetë Barcelona, ndërkohë që skocezët e Livingston kanë bërë një postim në twitter: “Pavarësisht përpjekjeve tona maksimale, ishte e pamundur. Megjithatë… qëndroni gati!”. Një mënyrë e bukur për t’u thënë tifozëve që do të ketë zhvillime nga merkato.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online