Hamilton mbret në pistë, i çmendur me pushime

Në mars nis Botërori i Formula 1, por Ljuis Hamilton nuk bën pushime normale, me plazh e festa VIP.

Kampioni i botës, një ndër më të mëdhenjtë në historinë e Formula 1, është protagonist edhe jashtë piste, sepse pushimet e tij nuk janë normale.

Në janar Hamilton publikonte në rrjetet sociale foto duke bërë sërf në një pishinë me dallgë artificiale oqeanike, një eksperiencë e rrallë, ku britaniku tregoi se ishte goxha i zoti.
https://www.instagram.com/p/BtJg30ohTcg/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1i5pgd3n48nzr

Ditët e fundit Hamilton ka bërë diçka të pabesueshme, duke u marrë me parashutizëm.

“Kam patentën për parashutizëm. Ndjesia kur je duke fluturuar është e pabesueshme. Lere mënjanë frikën dhe provoje”, shkruan Hamilton.

https://www.instagram.com/p/BtZAaAkh3Hb/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1b9prz8wczzkg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online