Halili takon skuadrën: Katastrofë, por të shohim përpara!

0

Tirana ka nisur sot stërvitjen, pa bërë fare pushim pas rënies nga kategoria, sepse në horizont është Kupa e Shqipërisë.

Finalja kundër Skënderbeut është në prag (të mërkurën ora 19.00 në Elbasan), ndaj Tirana po mundohet të mbledhë forcat e fundit mendore që i kanë mbetur, për të tentuar mrekullinë, sepse e tillë mund të quhet tani një fitore ndaj Skënderbeut.

Lojtarët shkuan në stërvitje të heshtur, ndërsa presidenti Refik Halili i takoi dhe u tha pak fjalë.

Sipas Supersport, Halili ka thënë: “Tashmë kemi rënë nga kategoria. Është katastrofë. Të shohim çdo të ndodhë më pas, por tani të përqendrohemi te kupa”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online