“Guerrils” nuk ndalen, mesazh skuadrës edhe në Shkodër

0

Duket se tifogrupi i njohur i Partizanit, “Ultras Guerrils”, nuk e harron lehtë fillimin mediokër të sezonit dhe ftohja me skuadrën është e dukshme, edhe pas fitoreve të fundit.

Edhe në Shkodër Guerrils kanë qenë të pranishëm dhe në numër të konsiderueshëm, ndërsa kanë shpalosur një parullë gjigante.

Mesazhi i “Guerrils”

“Ju që në katër javë
e bëtë çdo gjë pluhur e hi
ju gënjyen kur ju thanë
tre diët zgjat një çudi.
Ne prapë këtu do jemi
e ashtu si përherë
krah për krah në tribuna
të betuar për fanellë”

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online