Gudjonsen në Serinë B , Specia befason në merkato

0

Një Gudjonsen për Specian. Jo i famshmi Eidur, që ka luajtur me Çelsin dhe Barcelonën, por djali i tij, Svein Aron.

Ashtu si edhe i ati, djaloshi 20-vjeçar luan futboll një rolin e sulmuesit. Karriera e tij do të vazhdojë në Itali, në kampionatin e Serisë B.

Svein Aron do të zbarkojë në Milano, për të kryer vizitat mjekësore ditën e enjte. Pasi të përfundojë këtë procedurë, talenti islandez do të transferohet te Specia. Kontrata do të jetë 2-vjeçare, me opsion për rinovimin edhe për vitin e tretë

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.