Granit Xhaka e ka festë sot, Taulanti i bën urimin special

0

Sot është një ditë e shënuar për Granit Xhakën. Mesfushori i Arsenalit feston 26-vjetorin e lindjes dhe sigurisht që urimet dhe dhuratat për të janë të shumta. nuk mund të mungojë një urim special nga ana e të vëllait, Taulantit.

“Si fillim dua të them se falënderoj Zotin çdo ditë që kam një vëlla si ty që mbi të gjitha je një shok, shoqërues i mirë. Uroj që çdo moment i jetës tënde të jetë i mbushur me gëzim, të kesh shëndet dhe shumë suksese .Vëlla i dashur, gjaku i gjakut tim, të uroj edhe 100 vite të lumtura”, shkruan Taulant Xhaka në llogarinë e tij në “Instagram”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.