Gol fantastik nga Gjermania, protagonist 11-vjeçari i Frankfurtit

0

Lenart Karl, një 11-vjeccar nga Frankfurti po përjeton një moment të shkurtër fame, kjo për shkak se djaloshi, i cili aktivizohet me skuadrën U11 të Ajntrahtit të Frankfurtit shënoi një gol shumë special.

Stopim me thembër dhe goditje e menjëhershme pas një kthese të shpejtë. Goli ishte aq i bukur saqë vetë klubi i Borusia Mënshenglabahut (skuadra kundërshtare) e shpërndau videon golin në llogarinë zyrtare, duke e komplimentuar lojtarin e talentuar.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.