Gjithçka gati, spektakël me Ronaldinjon para finales

Një ceremoni mbresëlënëse para startit të finales së Kupës së Botës, koreografi spektakolare, muzikë tipike ruse, por me ritmin samba të Ronaldinjos, i cili dhuroi spektakël me tamburët tipikë të Brazilit.

Në Luzhniki gjithçka shndrit dhe është mbyllja perfekte e një Botërori të organizuar në mënyrë madhështore nga Rusia.

Ish-kapiteni gjerman Filip Lam dorëzoi Kupën e Botës dhe tashmë gjithçka është gati.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online