Gjithçka gati, në Luzhniki Stadium mbërrin Kupa e Botës

Duhen edhe rreth 2 orë nga starti i finales së Kupës së Botës dhe pritshmëria është maksimale. Franca kërkon trofeun e dytë botëror, pas atij në 1998, ndërsa Kroacia ka rishkruar historinë dhe kërkon hakmarrje, sepse në Francë ’98 u ndal në gjysmëfinale pikërisht nga “Gjelat”.

Në stadiumin “Luzhniki” në Moskë ka mbërritur pasditen e sotme edhe Kupa e Botës, ajo që do të ngrihet në qiell nga Loris ose Modriç në fund të duelit më të madh në botë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online