Gjithçka gati, Kukësi në Elbasan Arena

Kukësi dhe Sherifi janë tashmë në Elbasan Arena.

Është ende nxehtë dhe nuk ka shumë tifozé në qarkullim, por deri në orën e ndeshjes pritet një numër i madh tifozësh.

Kukësi duhet të përmbysë humbjen pësuar 1-0 në Tiraspol.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online