Gafa e javës në Libertadores, Karius ka shokë shumë

0

Loris Karius dhe gafat e tij në finalen e Champions League janë ende në mendjen e gjithë tifozëve, sidomos atyre të Liverpulit, por Botërori na tregoi se gjermani nuk është i vetëm, sepse shumë portierë bënë gafa.

Ndërkaq, ditët e fundit një tjetër gafë është regjistruar në një ndeshje në Kupën Libertadores, mes Atletiko Tukumanit dhe Atletiko Nacionalit.

Argjentinasit fituan 2-0 ndeshjen e vajtjes dhe personazhi negativ ishte portieri i kolumbianëve, Fernando Moneti. Ironi e fatit, është argjentinas dhe këtë janar është transferuar në Kolumbi, por duket se emocionet e kthimit në shtëpi e tradhtuan…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.