FOTO & VIDEO/ Ja si shkojnë punimet në “Arenën Kombëtare”

0

Kryeqyteti shumë shpejt do të bëhet me një stadium të ri. “Arena Kombëtare” pritet të jetë një nga stadiumet më luksoze në Ballkan dhe jo vetëm. Punimet vijojnë me ritëm të lartë dhe është vetë FSHF që në një postim në faqen e saj zyrtare, prezanton se deri ku kanë ecur punimet për impiantin e ri.

"Arena Kombetare", vazhdojnë punimet intensive

"Arena Kombëtare", vazhdojnë punimet intensive #FSHF

Gepostet von Federata Shqiptare E Futbollit am Donnerstag, 4. Januar 2018

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online