FOTO | Tremb Eros Grezda, përfundon me paterica

0

Eros Grezda te Osijeku pati probleme, duke humbur edhe ndeshjet e Europa League. Gjithsesi kjo nuk e penalizmi sulmuesin anësor të transferohej drejt Rejnxhërs në Skoci. Gjërat nuk është se po shkojnë më së miri për gjakovarin.

Për të mos mjaftuar fakti që ende nuk është në lartësinë e pritshmërive që kanë në Kroaci për të, së fundmi Grezda ka pësuar edhe një dëmtim. Anësori shikohet në një foto me paterica dhe mbetet për t’u parë se sa do të qëndrojë jashtë.

SportEkspres.com mëson se i riu ka pësuar një dëmtim në kavilje gjatë një prej seancave stërvitore me Rejnxhers. Kontrollet mjekësore do të përcaktojnë saktësisht dëmtimin dhe kohëzgjatjen e rikuperimit të Grezdës.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.