FOTO | Publikohen fanellat e Milanit, janë thjesht “zjarr”!

0

Ditën e sotme kompania “Puma” ka publikuar fanellat e dyta të Milanit. Këtë vit në uniformat, që përdoren për ndeshjet në transfertë do të mbizotëroje e bardha. Në supe janë dy shirite, ku njëri eshtë i kuq dhe tjetri i zi, për të simbolizuar ngjyrat e klubit. Reagimet e fansave në përgjithësi ishin pozitive, por kishte nga ata që shpreheshin se kanë kopjuar fanellat e dyta të Juventusit.


You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online