FOTO/ Partizani me vëzhgues në Kamzë

0

Merkato është pranë dhe tashmë kanë nisur aludimet për lëvizjet e para. Edhe pse Partizani do të presë sot në orën 16:00 Teutën, por një sy është dhe te ndeshja mes Kamzës dhe Luftëtarit. Zyrtari i “demave” Genc Tomori është prezent në stadium dhe po ndjek takimin. Partizani ia ka vënë syrin dikujt? Me siguri që po!

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.