FOTO/ Ka nisur të nxehet atmosfera dhe rritet sasia e birrës, tifozët e Feynord djegin në Tiranë…

0

Sasia e birrës ka nisur të rritet në Tiranë, po ashtu edhe atmosfera që ka arritur kulmin e saj. Tifozët e Feynord nuk e kanë menduar dy herë për të djeguar edhe simbolet e ekipit kundërshtar, Romën.

Ata i kanë vendosur flakën një shalli të ekipit italian që gjendej në pedonale. Orët më vendimtare në mbajtjen e rregullit në kryeqytet do të jenë pikërisht këto, kur do të nisin edhe mbështetësit që të dalin nga stadiumi. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.