FOTO/ Formacioni zyrtar te Uells-Zvicra, ja lojtarët shqiptarë që e nisin nga minuta e parë

0

Uells-Zvicër do të jetë takimi i dytë i këtij Europiani pas fitores së Italisë kundër Turqisë në shifrat 3-0. Zviceranët do të kërkojnë fitoren në këtë përballje dhe janë disi më të favorizuar se Kombëtarja që yllin kryesor ka Gareth Bale.

Ky i fundit do ta nisi si titullar këtë përballje. Më poshtë mund të shihni edhe formacionet zyrtare të Kombëtareve me Zvicrën që është e varuar nga futbollistët me origjinë shqiptare. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.