FOTO/ Egnatia luan në fushën stërvitore të Federatës, impianti i pazakontë për nivelin e kompeticioneve të UEFA-s

Egnatia do të përballet sot në orën 17:00 kundër Araratit të Armenisë. Skuadrat ndeshen në turin e parë kualifikues të Ligës së Konferencës. Por pavarësisht se kemi të bëjmë me një ndeshje të nivelit të lartë, sfida do të luhet në një impiant të pazakontë. Përballja mes Araratit të Armenisë dhe Egnatias do të zhvillohet në ambientet e Federatës Armene të Futbollit./Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online