FOTO/ Edhe në stol ka më tepër vlerë se i gjithë ekipi i Portugalisë, në stadium duan të shohin vetëm Ronaldon

0

Kristiano Ronaldo e nisi nga stoli ndeshjen e sotme kundër Zvicrës. Por pavarësisht se gjendej në pankinë, e gjithë vëmendja shkonte për të. Vlera e tij duket më e madhe se sa e të gjithë ekipit të Portugalisë së bashku. Momenti i këndimit të himnit e vërteton më së miri.

Pjesa dërrmuese e fotografëve të pranishëm i kanë kthyer shpinën 11-shes titullare të Portugalisë dhe kanë drejtuar objektivin e aparatit të tyre nga pankina. Arsyeja është vetëm Kristiano Ronaldo./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.