Formacioni zyrtar/ Sulmi i frikshëm i Kosovës, luajnë miqësoren e radhës kundër Maltës

Kosova do të luajë në ndeshjen miqësoren kundër Maltës pas fitores së arritur kundër 4-1 ndaj Ishujve Faroe. Dardanët kanë publikuar edhe formacionin zyrtar për përballjen që do të nisi në orën 18:00. Sulmi është i frikshëm duke ia besuar Zenelit, Rashicës dhe Kastratit, ndërsa Vedat Muriqi nuk gjendet në formacionin startues. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online