Formacionet zyrtare/ Roma dhe Fejnordi luajnë për të hyrë në histori, Murinjo merr vendimin për Marash Kumbullën

Pak minuta më vonë në fushën e “Air Albania“-s do të zbresin lojtarët e Romës dhe Fejnordit. Të  dyja skuadrat luajnë për të hyrë në histori, teksa kjo e sotmja do të jetë finalja e parë e Ligës së Konferencës.

Trajnerët kanë vendosur për 11 futbollistët që do ta nisin nga minuta e parë. Shqiptari i vetëm i kësaj finaleje do të fillojë përballjen nga stoli. Murinjo ka vendosur që Marash Kumbulla të mos jetë titullar në këtë duel historik./Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online